کد خبر: 386033
۰
۰
نسخه چاپی
مدیرعامل شرکت گاز استان قم:

گاز 13 ویلای بدمصرف در روستاهای قم قطع شد

خوش‌لهجه گفت: انشعاب گاز 13 مشترک بدمصرف که به اخطارهای شرکت گاز بی‌توجه بوده‌اند؛ قطع شده است.

  گاز 13 ویلای بدمصرف در روستاهای قم قطع شد

به گزارش قم پرس به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان قم، مرتضی خوش‌لهجه مدیرعامل شرکت گاز استان قم طی گفت‌وگویی با بیان این که از ابتدای فصل سرد سال تاکنون، نزدیک به 12 هزار پایش در سطح استان توسط شرکت گاز استان قم انجام شده است، اظهار کرد: در روستاهای خوش‌نشین استان قم تاکنون 550 مورد ملک پرمصرف با کاربری مسکونی شناسایی شده است.

وی با بیان این که برای مشترکان پرمصرف شهری و روستایی بالغ بر 5 هزار پیامک اخطار کاهش مصرف ارسال شده است، تصریح کرد: در این بین انشعاب گاز 13 مشترک بدمصرف که به اخطارهای شرکت گاز بی‌توجه بوده‌اند؛ قطع شده است.

وی در ادامه با اشاره به جدیت شرکت گاز در برخورد با مشترکان پرمصرف و بدمصرف گاز، خاطرنشان کرد: در روستاهای قم اگر موردی باشد که تاکنون توسط گروه‌های پایش شرکت گاز استان قم شناسایی نشده؛ به این دلیل بوده است که تعداد مشترکان ما در این مناطق، با تعداد و ظرفیت گروه‌های پایش ما متناسب نیست.

وی افزود: با این حال به هنگام محاسبه قبوض، مشترکان پرمصرف و بدمصرف شناسایی و بر اساس تعرفه‌های جدید مصوب هیئت دولت، هزینه زیادی را به علت مصرف گاز متحمل خواهند شد.

خوش‌لهجه همچنین از تمامی شهروندان درخواست کرد تا در صورت مشاهده هرگونه اسراف و هدررفت گاز در بخش‌های خانگی و تجاری، این تخلف را با سامانه امداد و حوادث شرکت گاز به شماره 194 در میان بگذارند.

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید