کد خبر: 393335
۰
۰
نسخه چاپی

شیخ الجعید: همه امت را به وحدت و حمایت از مردم فلسطین و آزادی فلسطین فرا می خوانیم

به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری «حوزه»، شیخ زهیر الجعید هماهنگ کننده کل جبهه عمل اسلامی در لبنان و شیخ شریف توتیو دبیر این جبهه، از شیخ جواد الخالصی که مسئولیت مدرسه وحدتگرای الخالصیه عراق را برعهده دارد، استقبال کردند.

در بیانیه این جبهه آمده است:در این دیدار پیرامون افق و امور عمومی اسلامی به ویژه با توجه به موضوع وحدت اسلامی و لزوم کار و همکاری در جهت فعال سازی آن در جهت خدمت به مسائل امت و موضوع فلسطین و لزوم حمایت از مردم مقاوم فلسطین به هر وسیله ممکن مورد بحث و گفتگو شد.

شیخ الجعید پس از این دیدار گفت: امروز در مرکز جبهه عمل اسلامی مفتخر به استقبال از برادر عزیز شیخ جواد الخالصی شدیم که متعلق به یک خانواده و یک مدرسه عالی وحدتگرا است. زمانی که این جبهه با مرحوم فتحی یکان را تأسیس کردیم، در رویکرد و فکر، یک خط وحدت را در پیش گرفتیم و در مکتب وحدت با هم بودیم. از ابتدای تأسیس و حتی قبل از تأسیس جبهه در تجمع علمای مسلمان و مدرسه خالصیه، ما با هم ملاقات می کنیم.

وی افزود: ما همیشه بر همکاری مشترک، وحدت هدف و بینش تاکید داریم که این امت، یک امت واحده است، فرقی بین سنی و شیعه نیست، همه ما خدا را می پرستیم و همه پیرو پیامبر اسلام (ص) هستیم.

عضو جبهه عمل اسلامی اشاره کرد: روزی که دیدار و وحدت بین گروهی و گروهی دیگر انجام می گیرد، بیانگر موضع واقعی در قبال تجاوزات صهیونیستی به مقدسات و اشغال فلسطین است و هرکس در کنار مظلوم بایستد ما در کنار او هستیم، بنابراین ما و مدرسه خالصی در حمایت از مردم فلسطین گرد هم می آییم و در کنار آنها می ایستیم و دغدغه و آرمان آنها را به عهده می گیریم.

شیخ الجعید بیان داشت: ما همه امت را به اتحاد و حمایت از مردم فلسطین و آزادی فلسطین، سرزمین غصب شده توسط دشمنان همه بشریت که مسجد الاقصی و کلیسای قیامت را اشغال کرده و آنها را آلوده کرده اند، دعوت می کنیم.

دبیرسرویس: #سیدمصطفی_موسوی

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید