کد خبر: 393944
۰
۰
نسخه چاپی

نخستین رویداد هم‌افزایی فعالان اقتصادی هیئت

به گزارش قم پرس، نخستین رویداد هم‌افزایی فعالان اقتصادی هیئت با حضور مهمانان ویژه‌ای ازجمله علیرضا یونچی، امیر نادعلی، حجت الاسلام پناهیان، حسین یکتا و سید احمد عبودتیان به همت دفتر اقتصاد جامعه ایمانی مشعر برگزار خواهد شد.

گفتنی است، این رویداد به صورت چند بعدی در راستای توانمندسازی فعالان اقتصادی هیأت خواهد بود که روز پنجشنبه ۱۸ خرداد ماه مختص آموزش‌های مرتبط با صنف‌های تخصصی بازیافت و نساجی و همچنین افتتاح نمایشگاه تولیدات فعالان اقتصادی هیأتی خواهد بود. و روز جمعه مختص رویداد ملی هم افزایی فعالان اقتصادی با حضور ۲۵۰ نفر از فعالان اقتصادی هیئتی است.

در دوره تکمیلی آموزش بازیافت با محوریت مواد پلیمری از ظرفیت اساتیدی ازجمله شهرام توانا عضو کمیته تدوین فهرست بهای پسماند کشور، امید طیار مدیر عامل شرکت یارال تجارت، امین ارجمند مدیر عامل کارخانه پلیمر مدرن، امیرحسین نجفی مدیر سایت بازیافت زنجان استفاده خواهد شد.

همچنین در این دوره آموزشی یک روزه که با هدف آموزش نگارش طرح توجیهی برای داشتن پلن کسب و کار که در عقد قرارداد با شهرداری و مدیریت خدمات شهری مؤثر است، مباحثی ازجمله طرح کسب و کار و طرح توجیهی بازیافت، شناخت بازار، شاخصه‌های تأثیرگذار در تغییر و تحولات بازار، طرح کامل و جامع جمع‌آوری و تفکیک از مبدأ و استفاده از تجربیات سایر کشورها در زمینه بازیافت ارائه می‌شود.

در دوره آموزشی نساجی نیز که با محوریت دانش و مهارت‌های لازم در عرصه نساجی و تولید پوشاک برگزار خواهد شد اساتیدی ازجمله محسن شنبه عضو هیأت علمی دانشکده مهندسی نساجی دانشگاه صنعتی اصفهان، سید هوشنگ قادریان دبیر ستاد احیای پوشاک عفاف و حجاب، اسدالله سلیمانی رئیس هیأت مدیره انجمن تولید کنندگان محصولات عفاف و حجاب و امیر نادعلی مشاور و مدرس امور بازاریابی و فروش حرفه‌ای حضور پیدا خواهند کرد.

همچنین در این دوره ضمن معرفی اهداف، مأموریت‌ها و چشم‌انداز هیأت ملی نساجی دفتر اقتصاد جامعه ایمانی مشعر و ظرفیت‌های صنعت نساجی ایران به بیان مطالبی در راستای شناخت نخ، شناخت پارچه، مهارت‌ها و دانش‌های لازم برای این کسب و کار و تجربیات موفق در جهت پیشبرد کسب و کار پرداخته می‌شود.

در رویداد ملی هم افزایی فعالان اقتصادی هیأت اصلی ترین هدف مدنظر؛ ارائه برنامه‌ها، اهداف و چشم انداز جبهه فعالان اقتصادی هیأت و همچنین دسته بندی صنوف مختلف خواهد بود که در این راستا می‌خواهیم در سه عرصه تولید، فروش و بازاریابی و همچنین زنجیره تأمین کارگاه‌های تولیدی در کنارشان بوده و کمک حالشان باشیم که همه این ها در جهت جامه عمل پوشاندن به شعار سال ۱۴۰۲ خواهد بود که رهبر معظم انقلاب در ابتدای سال نسبت به آن اشاره فرمودند.

لازم به ذکر است، در حاشیه این رویداد نمایشگاهی با حضور ۱۲ مجموعه تولیدی در صنوف مختلف پوشاک، صنایع دستی، بازیافت، فرهنگی و مذهبی، سوغات استان‌ها و … جهت تهییج و ایجاد انگیزه تولید برپا خواهد شد.

همچنین یادآور می‌شود، تاکنون بیش از ۲۵۰ نفر از استان‌های مختلف کشور برای حضور در این رویداد اعلام آمادگی کرده‌اند.

نخستین رویداد هم‌افزایی فعالان اقتصادی هیئت

دبیرسرویس: #میثم_عربی

منبع : مهر

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید