کد خبر: 394241
۰
PNAZAR
نسخه چاپی

کتاب پرفسور فوفو به چاپ هفتم رسید

به گزارش قم پرس، کتاب «پرفسور فوفو» نوشته معصومه میر ابوطالبی توسط انتشارات کتاب جمکران به چاپ هفتم رسید.

آنطور که در روایات آمده، در عصر ظهور فضای زیستی و موجودات ساکن در قلمروی زمین از نهایت مواهب حکومت امام مهدی (عج) برخوردار هستند و طعم آسایش، آرامش و حیات طیبه همراه با عدالت را خواهند چشید. در عصر مهدوی، زمین با لطف الهی از هر ظلم و ستمی پاک می‌شود. پس انسان منتظر از اکنون برای چنین طبیعتی دست به‌کار می‌شود تا جای ممکن از آسیب به طبیعت اجتناب کند و زمینه روزی را فراهم کند که آلودگی از زمین و محیط زیست به کلی پاک بشود.

کتاب «پروفسور فوفو» داستان دختری به نام سحر است که دغدغه حفظ پاکی این زمین را دارد و برای نجات آن اقدام می‌کند و حتی سفری به سرزمین خیالی گلیم‌گوش‌ها دارد تا هرآنچه در توانش است برای حفظ آن‌ها انجام بدهد.

کتابی با سه داستان و مناسب برای سن کودک و نوجوان که عاشق فضاهای فانتزی هستند و دغدغه محیط‌زیستی دارند و آینده به آن‌ها تعلق دارد.

در انتهای کتاب پروفسور فوفو قهرمان داستان قرار می‌شود به سرزمین دیگری سفر کند و این شده است عامل نوشته شدن جلد دوم این کتاب، که این جلد با نام «بابا فوفو» به زودی در انتشارات کتاب جمکران منتشر خواهد شد و سحر همراه با بابا فوفو وارد ماجراهای دیگری برای نجات محیط‌زیست می‌شود.

این کتاب در ۱۹۰ صفحه، قطع رقعی و قیمت ۸۵ هزار تومان عرضه شده است.

دبیرسرویس: #میثم_عربی

منبع : مهر

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.