کد خبر: 404272
۰
PNAZAR
نسخه چاپی

برنامه ویژه کودکان غزه در خانه فرهنگ منتظر برگزار می‌شود

به گزارش قم پرس، مجید اکبر رئیس خانه فرهنگ منتظر با اشاره به جزئیات برنامه‌های ویژه کودکان گفت: در پی حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی به غزه، موجی از همبستگی با کودکان فلسطین و غزه راه افتاده، به همین منظور خانه فرهنگ منتظر نیز مسابقه دل‌نوشته «شاخه برگ زیتون» را با حضور ۳۰۰ کودک و نوجوان اتباع افغانستانی و ایرانی، از ساعت ۱۰ صبح دوشنبه ۱۵ آبان برگزار می‌کند و در پایان پس از داوری این آثار به صاحبان سه اثر برتر، جوایزی به رسم یادبود اهدا می‌کند.

رئیس خانه فرهنگ منتظر افزود: همچنین نمایشگاه نقاشی با عنوان «فرشتگان غزه» روز یکشنبه ۱۴ آبان ماه جاری همراه با تقدیر از ۱۰ نفر از برگزیدگان مسابقه نقاشی که پیش‌تر با همین عنوان برگزار شده بود، در این مرکز برپاست.

اکبر با اشاره به استفاده از قالب‌های متنوع تصویری (ویدیوکلیپ، موشن گرافی و فتوکلیپ) گفت: با تولید و انتشار ویدئو کلیپ‌های «خیبر، خیبر یا صهیون» و «مادر قصه گو» با بیان روایتی دقیق و مستند از این رخداد مهم در جهت آگاهی بخشی به کودکان و نوجوانان در خصوص حمایت و همدلی با مردم مظلوم فلسطین، امیدوارم نقش مؤثری ایفا کنیم.

رئیس خانه فرهنگ منتظر در پایان گفت: تولید محتوای فرهنگی برای فضای مجازی با رویکرد و مناسبت‌های مختلف و انتشار در پیام رسان های (روبیکا، ایتا بله) و آپارات به نشانی: @farhangsara_bahman از دیگر برنامه‌های خانه فرهنگ منتظر است.

علاقمندان برای حضور در این برنامه می‌توانند به خانه فرهنگ منتظر واقع در خیابان خزانه بخارایی شمالی (محله باغ آذری)، خیابان شهید زارعی مراجعه کنند.

دبیرسرویس: #میثم_عربی

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.