کد خبر: 405199
۰
۰
نسخه چاپی

پیام شهردار قم به مناسبت فرارسیدن هفته "بسیج"

شهردار قم در پیامی، فرارسیدن هفته بسیج را تبریک گفت و بسیج را مبدأ رویدادهای بزرگ کشور دانست.

پیام شهردار قم به مناسبت فرارسیدن هفته "بسیج"

به گزارش قم پرس ; متن پیام دکتر سید مرتضی سقائیان نژاد به شرح زیر است:

بسیج تفکری است برآمده از اصل وحدت و یکپارچگی مسلمین در اسلام است که جمهوری اسلامی ایران بر اساس آن شکل گرفت و توانست با شکست طاغوت نظامی را بنیان گذارد که مردم عهده‌دار نقش اصلی آن هستند.

بنیانگذار کبير انقلاب اسلامی ایران با درایت خود در صدور فرمان تشکیل بسیج، نه تنها مردم ایران را به گرد یک پرچم اعتقادی گرد آورد، بلکه به آزادگان و مسلمین جهان نشان داد در پرتو وحدت و انسجام و هدایت و رهبری جامع و کلمه واحد الله ، می‌توان مقابل هر ظالم و ستم‌پیشه‌ای ایستاد و با آزادگی حق خود را طلب نمود.

تاریخ پر افتخار ایران اسلامی گواه آن است که بسیج و تفکر جهادی همواره مبدأ رویدادهایی بزرگ و به ظاهر محال در عرصه‌های گوناگون و کسب موفقیت‌هایی عظیم بوده که همواره دشمنان و بدخواهان این نظام و مردم را متحیر ساخته است.

فرا رسیدن هفته بسیج و چهل و چهارمین سالروز صدور فرمان تاریخی حضرت امام خمینی رضوان الله تعالی علیه برای تشکیل بسیج در ۵ آذر ۱۳۵۸ را گرامی داشته و از یاد نمی‌بریم رشادتها و شجاعت‌های بسیجیان جان بر کفی را که با نثار جان خود شجره طیبه بسیج را به درخت تنومند و ستبر امروز تبدیل کرده‌اند.

گستره بسیج و بسیجی دیگر مرزهای ایران اسلامی نیست و در جای‌جای جهان هر جا فریاد مظلومیتی به گوش رسد، هستند آنانی که مشتاقانه در راه مبارزه با ظلم و ستم به پا خیزند، چونان که جنایات اخیر رژیم صهیونیستی در مقابل مسلمانان بی‌گناه و بی‌دفاع نوار غزه فلسطین اشغالی، هر آزاده‌ای را به ستوه آورده و فریاد مرگ این رژیم منحوس را در سراسر جهان طنین‌انداز کرده است و ان‌شاءالله با وحدت مسلمین جهان طبق وعده امامین عزیز انقلاب ، به زودی نابودی آن را به نظاره خواهیم نشست.

پیشرفت و آبادانی امروز ایران اسلامی و موفقیت‌های بی‌شمار آن، از دیگر برکات بسیج بوده که تفکر رشد و توسعه کشور در جهات مختلف را در ذهن و عمل مردم نهادینه ساخته و ظرفیت‌های ایران را به فعلیت رسانده است.

امید آن داریم تا این شجره طیبه همواره در مسیر آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و در ظل توجهات حضرت ولی‌عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف و تحت زعامت ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای مدظله‌العالی قدرتمند و سرافراز در زمینه‌های مختلف و گسترده در سپهر این مرزوبوم بدرخشد.

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید