کد خبر: 410397
۰
۰
نسخه چاپی
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری قم:

عقد قرارداد همکاری آموزشی با آتش‌نشانان داوطلب خانم برای نخستین بار در قم

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم گفت: برای نخستین بار، سازمان آتش‌نشانی شهرداری قم اقدام به عقد قرار داد با مربیان آتش‌نشان داوطلب خانم کرده است تا مربیان داوطلب خانم با برگزاری کلاس‌های آموزشی اقدام به آموزش‌های شهروندی ایمنی کنند.

عقد قرارداد همکاری آموزشی با آتش‌نشانان داوطلب خانم برای نخستین بار در قم

به گزارش قم پرس ; علی زندیه با اشاره به گسترش روز افزون شهرها و لزوم توسعه آموزش‌های پیشگیری و آموزش شهروندان در حوزه ایمنی اظهار داشت: طبق آمارها، تقریباً در 60 درصد حوادث شهری خانم‌های خانه‌دار نخستین نفرات در برخورد با این‌گونه اتفاقات هستند.

وی خاطرنشان کرد: در همین زمینه سازمان آتش‌نشانی با توجه به رسالت افزایش ایمنی در شهر از طریق آموزش، بر آن شد تا آموزش خانم‌های خانه‌دار را از طریق مربیان خانم آتش‌نشانی داوطلب پیگیری و اجرا کند.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم ادامه داد: این مربیان بعد از طی آموزش‌های کاربردی با عقد قرار داد به بدنه سازمان آتش‌نشانی اضافه شده‌اند در اماکن مختلف مانند فرهنگسراها، بیمارستان‌ها، مدارس، دانشگاه‌ها و ... آموزش داده تا شاهد کاهش خسارات ناشی از حوادث در سطح شهر باشیم

وی با اشاره به اهمیت آموزش‌های حوزه ایمنی برای خانم‌ها تصریح کرد: برای نخستین بار، سازمان آتش‌نشانی شهرداری قم اقدام به عقد قرار داد با مربیان آتش‌نشان داوطلب خانم کرده است تا مربیان داوطلب خانم با برگزاری کلاس‌های آموزشی اقدام به آموزش‌های شهروندی ایمنی کنند.

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید