کد خبر: 413074
۰
PNAZAR
نسخه چاپی

اپل ایرپاد ارزان قیمت می سازد

به گزارش قم پرس به نقل از گیزموچاینا، جف پو یکی از تحلیلگران حوزه فناوری در گزارشی مدعی شده این شرکت قصد دارد یک مدل ارزانتر از این محصول خود را عرضه کند. طبق نوشته پو تولید ایرپاد ارزان قیمت نیازمند یک زیرمجموعه فاکسکان است. همچنین پیش بینی می شود تولید یک کارخانه در هند تا اواخر ۲۰۲۴ بیشتر شود.

این گزارش ها با پیش بینی های قبلی مارک گرومن خبرنگار بلومبرگ همخوانی دارد. وی قبلا تخمین زده بود ۲نسخه به روزرسانی شده از ایرپادهای استاندارد در سپتامبر یا اکتبر سال جاری میلادی عرضه می شوند.

طبق اطلاعات موجود نام رمزی این ایرپادهاB۷۶۸E( ارزان قیمت) وB۷۶۸M (میان رده) است. گرومن در گزارش خود اشاره کرده طراحی مدل های جدید ارتقا یافته تا بهتر در گوش قرار گیرند، کیفیت صدای بهتری دارند و قاب آنها مجهز به پورت یو اس بی سی برای شارژ است. نسخه های رده بالاتر ایرپادها احتمالا شامل ویژگی هایی مانند قابلیت از بین بردن سروصدای بیرون(ANC ) و یک بلندگو در قاب شارژ باشد که با Find My Location به ردیابی گجت کمک می کند.

هنوز مشخص نیست مدل ارزان قیمتی که پو در گزارش خود ذکر کرده با پیش بینی های گرومن از گجت پایه نسل چهارم ایرپادها یکسان است یا خیر. با این وجود افزوده شدن یک گزینه ارزان قیمت به سری گجت صوتی اپل امکانپذیر است.

همچنین شایعاتی درباره یک آپدیت ایرپاد مکس در سه ماهه آخر ۲۰۲۴ میلادی منتشر شده است. با این وجود پیش بینی می شود تغییرات کوچکی در این زمینه انجام شود.

دبیرسرویس: #هادی_اسماعیلی

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.