کد خبر: 415342
۰
PNAZAR
نسخه چاپی

پیروزی یک نیمه ای شمس آذر برابر ملوان

به گزارش قم پرس تیم‌های فوتبال شمس آذر و ملوان از ساعت ۱۷:۱۵ و در ورزشگاه سردار آزادگان قزوین با قضاوت علی بای رو در روی هم قرار گرفتند که نیمه اول این بازی با نتیجه یک بر صفر به سود شمس آذر به پایان رسید.

ترکیب شمس آذر: علیرضا جعفرپور، صادق آلبوصبیح، علی آزادمنش، محمدرضا رضایی (۳۱- کارت زرد)، هومن ربیع‌زاده، حسین گودرزی، محسن طرحانی، پوریا سرآبادانی، محمد پاپی، امیرمحمد نسایی، فراز امامعلی

ترکیب ملوان: حبیب فرعباسی، حامد نورمحمدی، محمد طیبی، آرمان اکوان، پدرام قاضی‌پور، مجید عیدی، میلاد سرلک، یویا پورعلی، رضا جعفری (۴۰- کارت زرد)، محمد عمری و محمدرضا سلیمانی

بازیکنان شمس آذر به واسطه حضور هواداران خود بازی را بهتر آغاز کردند و در همان دقایق ابتدایی بازی موقعیت‌هایی را روی دروازه شمس آذر تدارک دیدند که در دقیقه ۵ و پس از چند رفت و برگشت توپ، روی غفلت مدافع و دروازه بان ملوان محمد پاپی توانست گل اول بازی را به ثمر برساند تا حساب کار یک بر صفر به سود شمس آذر شود.

بازیکنان ملوان در نیمه اول بارها در تله آفساید بازیکنان شمس آذر گیر افتادند و خط دفاعی تیم میزبان در این زمینه هوشیارانه عمل کرد.

مهدی تارتار سرمربی ملوان به دلیل اعتراضات زیاد به داور بازی از او کارت زرد دریافت کرد.

محمدرضا سلیمانی در دقیقه ۴۳ و در محوطه جریمه شمس آذر صاحب توپ شد و اقدام به شوت زنی کرد که توپ او با بی دقتی از بالای دروازه شمس آذر راهی اوت شد. در نهایت نیمه اول این بازی با نتیجه یک بر صفر به سود شمس آذر به پایان رسید.

منبع : مهر

دبیرسرویس: #هادی_اسماعیلی

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.