کد خبر: 419075
۰
PNAZAR
نسخه چاپی

فرانک معمار جوان به بازار نشر آمد

به گزارش قم پرس، کتاب «فرانک معمار جوان» نوشته فرانک ویوا به تازگی با ترجمه فرزاد فرشاد توسط انتشارات علمی و فرهنگی منتشر و روانه بازار نشر شده است.

«جوانی یک کیفیت است نه یک اتفاق» این جمله از فرانک لوید رایت مشهورترین معمار جهان است که کتاب فرانک معمار جوان با آن آغاز می‌شود، همین آغاز گویای این است که با کتابی رو به رو هستیم که پند و اندرزی در بر ندارد بلکه زمینه ساز یک کیفیت و راه در ذهن و زندگی کودک است و او را ترغیب به ادامه مسیر می‌سازد.

دو شخصیت اصلی داستان که پدر و پدربزرگی به نام فرانک جوان و فرانک پیر هستند که نام آنها از معمار پرآوازه فرانک لوید رایت وام گرفته شده است، فرانک پیر و فرانک جوان در این سفر اکتشافی با یکدیگر در دنیای هنر معماری تعمق می‌کنند، نمایش ساختمان‌ها و موزه معماری با تصویر سازی مناسب و جذاب بر همراهی کودک با این کتاب می‌افزاید، فرانک پیر و فرانک جوان پس از بازدید از موزه شب هنگام قبل از خواب به این می‌اندیشند که هر دو داناتر و سر زنده‌تر شدند.

کتاب کودک، فرانک معمار جوان که متعلق به رده سنی ۳ تا ۸ سال است، به لزوم نگریستن به هنر و دنیا از نگاه کودکان می‌پردازد و همراهی کودکان و پیران را در کنار هم برای خلق معنای با کیفیت تر برای زندگی نشان می‌دهد.

دبیرسرویس: #میثم_عربی

منبع : مهر

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.