کد خبر: 419109
۰
PNAZAR
نسخه چاپی

هشدار به مسئولان اداره ورزش !

وظیفه ما نوشتن و تذکر بود؛ اين متن يادداشت غلامرضا ملكی پيشكسوت فوتبال و رسانه راجع به وضعيت نامطلوب چمن مجموعه هفت‌تير است كه در ادامه آن نوشته، امید داریم که مسئولان محترم بتوانند در خصوص معضل بزرگ پیش‌روی فوتبالیست‌ها در این مکان هرچه سریع‌تر اقدام نمایند.

هشدار به مسئولان اداره ورزش !

به گزارش قم پرس؛ در اين يادداشت آمده؛ وضعیت اسفبار جلوی دروازه‌های چمن استادیوم هفت‌تیر به گونه‌ای است که هر آن احتمال حادثه برای دروازه‌بانان و بازیکنان تیم‌ها می‌رود، از چند ماه قبل به صورت حضوری این مورد را به اطلاع مسئولان بلندپایه اداره کل ورزش و جوانان رساندم گفتم که آنجا مدارس فوتبال برگزار می‌گردد اگر جوان یا نوجوانی حادثه‌ای برایش اتفاق بیفتد، مسئول کیست؟

نگارنده که خود در تیم فوتبال پیشکسوتان صنعت‌نفت حضور داشته و تمرینات هفتگی این تیم در این زمین برگزار می شود، يادآور شده كه بارها درون دروازه تا آستانه آسیب جدی رفته است.

ملكی در ادامه اين يادداشت نوشت: تماس تلفنی با دکتر سانی‌خانی مدیر کل ورزش و جوانان داشتم، قول دادند که هرچه سریع‌تر قرار است چمن این ورزشگاه برداشته شود و چمن مصنوعی جدید روی آن نصب گردد.

وی يادآور شد: دست به دامان یدالله یامولا معاونت فرهنگی ورزشی شهرداری قم شدم تا از چمن‌های مستهلک در اختیار شهرداری جهت ترمیم جلوی دروازه‌ها استفاده گردد که خبری نشد.